Proszę wprowadzić swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link, aby utworzyć nowe hasło za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Nieruchomości Kraków

Szukanie nieruchomości – od czego zacząć?

Szukanie mieszkania nie należy do najprostszych, zwłaszcza w sytuacji kiedy przymierzamy się zakupu mieszkania z rynku wtórnego. Zwykle na starcie mamy sprecyzowane wymagania, dotyczą one głównie ceny i miejsca w którym chcielibyśmy zamieszkać. Oprócz tych kryteriów powinniśmy zwrócić uwagę na kilka ważnych szczegółów. Jakich? Podpowiemy poniżej.

Szczegóły dotyczące lokalizacji

Jeśli już wybraliśmy miasto w którym chcielibyśmy mieszkać, kolejną rzeczą będzie ustalenie dla nas najlepszej lokalizacji. W pierwszej kolejności musimy zastanowić się na czym najbardziej nam zależy, czy zależy nam bardziej na centrum czy lepszą opcją będą obrzeża miasta. Ustalając lokalizację powinniśmy wziąć pod uwagę bliskość uczelni/pracy, sklepy oraz dostęp do usług w pobliżu oraz dostęp do komunikacji miejskiej.

Typ nieruchomości

Oprócz wyboru lokalizacji kluczowe powinna być decyzja dotycząca samego typu mieszkania. Zdecydujmy co bardziej nas interesuje np. czy będą to domy wolnostojące, czy też mieszkanie w kamienicy a może też mieszkanie na osiedlu. Dodatkowo powinniśmy mieć określony metraż który byłby dla nas satysfakcjonujący. Jeśli mowa o metrażu zastanówmy się nad ile pokojów potrzebujemy.

nieruchomości

Z wyposażeniem czy bez

Szukając nieruchomości ustalmy również kwestię wyposażenia. Wszystko oczywiście zależy od naszej obecnej sytuacji – czy będzie to nasze pierwsze mieszkanie, czy też przeprowadzamy się z innego miejsca. W pierwszym przypadku może się okazać że lepszym rozwiązaniem będzie kupno nieruchomości, która jest już umeblowana. Jest to dosyć istotne kryterium, bowiem umeblowane mieszkania są często tańsze niż te już zaaranżowane z kompletnym wyposażeniem

Gdzie szukać ogłoszeń nieruchomości

Po sporządzeniu wstępnej listy uwzględniającej kryteria wyboru przyszedł czas na poszukiwanie wymarzonej nieruchomości. Szukając np. takich ofert jak “domy wolnostojące Kraków” czy „wynajem mieszkania Kraków” najlepiej skupić się na portalach ogłoszeń nieruchomości zbierających oferty jedynie z danej lokalizacji. Wtedy też nie będziemy tracić czasu na filtrowanie ofert z innych miast, lokalizacji którymi tak naprawdę nie jesteśmy zainteresowani.

GdChmura – portal ogłoszeń nieruchomości

Nasz portal ogłoszeń powstał z myślą o wszystkich tych którzy szukają nieruchomości w Krakowie. Jeśli szukasz mieszkania na wynajem, mieszkania na sprzedaż to jest to idealne miejsce dla Ciebie. GdChmura to portal dla osób, które postanowiły, że wreszcie czas zamieszkać na swoim. Znajdziesz u nas domy na sprzedaż, domy wolnostojące. Kraków to miasto atrakcyjne pod wieloma względami, nic dziwnego, że coraz więcej osób chce zdecydować się na zakup czy wynajem nieruchomości właśnie tutaj.

Dlaczego warto skorzystać z GdChmura?

Najnowsze oferty mieszkań i domów

Każdy kto szuka mieszkania na wynajem, czy jest zainteresowany kupnem domów wolnostojących znajdzie u nas najnowsze oferty nieruchomości. Nasz portal portal każdego dnia aktualizuje bazę dostępnych ofert. Dzięki czemu szukanie wymarzonej nieruchomości czy domu może być szybsze, prostsze i bez konieczności wychodzenia z domu.

Szybkie i wygodne wyszukiwanie nieruchomości

Chcąc ułatwić Państwu wyszukiwanie dostępnych ofert na portalu stworzyliśmy możliwość wyszukiwania nieruchomości przy pomocy filtrowania. Dzięki czemu w łatwy i szybki sposób możliwe jest wyszukiwania konkretnej oferty z uwzględnieniem: dzielnicy Krakowa, typu lokalu (czy mają to być domy czy mieszkania), dodatkowo możemy sprawdzić status czy jest to nieruchomość do wynajęcia czy też na sprzedaż. Dodatkowo istnieje opcja wybrania zakresu cenowego w jakim jest dostępna wybrana nieruchomość.

Wszystkie oferty w jednym miejscu

Portal GdChmura to portal, który publikuje oferty mieszkań na wynajem oraz domów na sprzedaż. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie nieruchomości z Krakowa. Jesteś zainteresowany nieruchomością w danej dzielnicy Krakowa? Wybierz odpowiednie filtrowanie ofert i znajdź dla siebie idealną ofertę.